Emil Brejník

Vzdělání: Vysoká škola ekonomická, Praha – obor – Ekonomika průmyslu, dosažený titul Ing.

Praxe: Od roku 1992 jedním ze zakladatelů, jednatelem a majitelem společnosti FIRST CZECH RECRUITMENT, s.r.o.

Vedení společnosti, spolupráce se zahraniční a tuzemskou klientelou. Výběr kvalifikovaných kandidátů z různých oblastí podle požadavků klientů. Zajišťování dobrého a férového standardu servisu v obchodních vztazích s klienty.

Před rokem 1992 práce na vedoucí pozici v oblasti ochrany průmyslových práv a duševního vlastnictví. Zprostředkování a zajišťování ochrany československých vynálezů.

Jazykové schopnosti: dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem

Konverzační znalost ruského jazyka – schopnost i psaného projevu

Záliby: Aktivní sportování - golf, tenis, lyže, cyklistika, hudba, historické filmy,

Osobní motto: Right first time – správně na poprvé – převzato od společnosti Lucas, Liverpool, výrobce benzinových čerpadel do letadel.


Kateřina Fabíková

Kateřina Fabiková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze hlavní specializaci: podniková ekonomika a management s vedlejší specializací psychologie a sociologie v řízení podniku.

Výběru zaměstnanců a personalistice se věnuje od roku 1993, kdy začala pracovat ve společnosti FIRST CZECH RECRUITMENT, s.r.o. Ve společnosti pracuje téměř od jejího vzniku. Od roku 2000 je společníkem ve firmě. Organizuje výběrová řízení a vede pohovory s uchazeči od administrativních pozic až po pozice v oblasti top managementu. Má velmi dobré zkušenosti s obsazováním pozic v oblasti administrativy, bankovnictví, financí a účetnictví, obchodních pozic, technicko-obchodních pozic a v oblasti IT mimo jiných..

Kromě náboru a výběru zaměstnanců se ve firmě věnuje personálním otázkám a pracovnímu právu. Má na starosti personální outsourcing a komunikaci s klienty, pro které FCR zapůjčuje zaměstnance formou tzv. dočasného přidělení k výkonu práce.

Mezi její koníčky patří umění, kultura, zeměpis, historie a sport. Ráda cestuje a poznává nová místa nejen v ČR, ale i v zahraničí. Ve svém volném čase se aktivně věnuje józe, kterou také vyučuje. Hovoří plynule anglicky.